zpět na úvod

 
   
  Najdete nás na mapy.cz  

"IDEÁLNÍ PRO SKUPINY ČI RODINY S DĚTMI"

Komfortní nová stylová chalupa se nachází uprostřed CHKO Český ráj, v geoparku UNESCO a v přírodní rezervaci HRUBOSKALSKO. Atraktivní poloha v klidu u lesa, na trase turistických a cyklistických stezek. Od města Turnova (srdce Českého ráje a města českých granátů) je vzdálena pouze 1,5 km.
UBYTOVÁNÍ V LESNÍM PROSTŘEDÍ + S MĚSTEM NA DOSAH.

Dům leží v LESOPARKU pod skalami, cca 600 m od hradu Valdštejn, jako poslední stavení na okraji obce Pelešany - směrem k hradu.

Vhodné pro skupiny, v mimosezoně i jednotlivě - po pokojích. Kapacita 18 lůžek . Chalupa má 5 pokojů ( v členění : 4,4,4,4,2 + dět. postýlky ). Možno navýšit o +2 lůžka ( 6. podkrovní pokoj na vyžádání).

Společenská místnost s dekorativními kachlovými kamny ( dřevo v ceně) navazuje na jídelnu s velmi prostornou kuchyní , v níž má každá rodina barevně odlišené nádobí. Další vybavení : mikrovlnka, myčka nádobí, 2 dřezy, 2 velké lednice, 3x var. konvice, kávovar, , plynová varná deska. Vytápění centrální - plynový kotel. 3x sociální zařízení.

Udržovaná oplocená zahrada + v ní vybavení pro děti, slunečná terasa s masivním zahradním nábytkem, ohniště, gril , ÚSCHOVA KOL V OBJEKTU, půjčování kol, kroket, sítová houpačka , LESNÍ HŘIŠTĚ = 20m, míčové hry, tenis, STOLNÍ TENIS.
VÝHODOU = IDEÁLNÍ - CENTRÁLNÍ POLOHA uprostřed Českého ráje, turistické cíle jsou v blízkosti = hvězdicovitě bez dojezdů + jako na dlani.

NOVĚ SEZONA 2014 : WIFI, VLASTNÍ NADZEMNÍ BAZÉN ( červenec, srpen).

NABÍDKA PRO SKUPINY - MOŽNOST VÝLETŮ PO ČESKÉM RÁJI AUTEM FORD TRANSIT.  PŮJČOVÁNÍ SPORTOVNÍCH POTŘEB - ZDARMA

 

 
CENÍK

v Kč

Hlavní sezóna

5000,-

Cena za objekt / noc - pouze týdenní pobyty od Soboty do Soboty
Hosté si sami hradí provoz objektu. Spotřeba energií, vody -dle skutečnosti(minimální), povlečení vlastní. Úklid objektu nezahrnut v ceně - poplatek 500,-Kč za pobyt
Mimosezóna

300-330,-

Cena za osobu / noc dle počtu osob / nocí
Mimosezóna 1 - 2 noci

350,-

Cena za osobu / noc
VÍKENDY: min 2 noci
Celý objekt -víkend: 18 osob: 6000,- Kč/noc= vše v ceně nebo 5 tis./ noc + náklady ( jsou minimální).

SLEVY PŘI TÝDEN. POBYTECH - KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ......dle obsazenosti a počtu nocí

Pes není povolen, v objektu se nekouří.

zpět na úvod

 

 

© 1998 - 2013 ubytovani-ceskyraj.com Všechna práva vyhrazena