zpět na úvod

 
   
  Najdete nás na mapy.cz  

"IDEÁLNÍ PRO SKUPINY ČI RODINY S DĚTMI"

Komfortní nová stylová chalupa se nachází uprostřed CHKO Český ráj, v geoparku UNESCO a v přírodní rezervaci HRUBOSKALSKO. Atraktivní poloha v klidu u lesa, na trase turistických a cyklistických stezek. Od města Turnova (srdce Českého ráje a města českých granátů) je vzdálena pouze 1,5 km.
UBYTOVÁNÍ V LESNÍM PROSTŘEDÍ + S MĚSTEM NA DOSAH.

Dům leží v LESOPARKU pod skalami, cca 600 m od hradu Valdštejn, jako poslední stavení na okraji obce Pelešany - směrem k hradu.

Vhodné pro skupiny, v mimosezoně i jednotlivě - po pokojích. Kapacita  20  lůžek . Chalupa má 6  pokojů ( v členění : 4,4,4,4,2 ,2   +  dětskou postýlku ).

Společenská místnost s dekorativními kachlovými kamny ( dřevo v ceně) navazuje na jídelnu s velmi prostornou kuchyní , v níž má každá rodina barevně odlišené nádobí. Další vybavení : mikrovlnka, myčka nádobí, 2 dřezy, 2 velké lednice, 3x var. konvice, kávovar, , plynová varná deska. Vytápění centrální - plynový kotel. 3x sociální zařízení.

Udržovaná oplocená zahrada + v ní vybavení pro děti, slunečná terasa s masivním zahradním nábytkem, ohniště, gril , ÚSCHOVA KOL V OBJEKTU, možnost zapůjčení kol , kroket,  houpačka ,
skluzavka,  lesní  hřiště   = 50m,  míčové hry,  tenis, STOLNÍ TENIS.
VÝHODOU = IDEÁLNÍ - CENTRÁLNÍ POLOHA uprostřed Českého ráje, turistické cíle jsou v blízkosti = hvězdicovitě bez dojezdů + jako na dlani.

NOVĚ  : WIFI - celoročně  , VLASTNÍ NADZEMNÍ BAZÉN ( červenec, srpen).

 

 
CENÍK

v Kč

Hlavní sezóna

5000,-

Cena za objekt / noc - pouze týdenní pobyty od Soboty do Soboty
Hosté si sami hradí provoz objektu. Spotřeba energií, vody -dle skutečnosti(minimální), povlečení vlastní. Úklid objektu za úhradu. Vratná kauce u skupin.
Mimosezóna

250-330,-

Cena za osobu / noc dle počtu osob / nocí
Mimosezóna 1 noc

400,-

 
Mimosezóna 2 noci

350,-

Cena za osobu / noc
VÍKENDY: min 2 noci
Celý objekt : 20 osob: 5000,- Kč/noc=  +  režijní náklady ( jsou minimální) + 1000,-Kč úklid

Vratná kauce

SLEVY PŘI TÝDEN. POBYTECH - KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ......dle obsazenosti a počtu nocí

Pes není povolen, v objektu se nekouří.

zpět na úvod

 

 

© 1998 - 2018 ubytovani-ceskyraj.com Všechna práva vyhrazena